Haló, děcka, pojďte si hrát!

Kdo má děti, ví, že není nic lepšího než jejich upřímná radost. A jedním takovým obdobím dětské radosti jsou bezesporu Vánoce. Obyčej je na ně specialista, a tak jsme pro ty vaše nejmenší vybrali pár kousků, které si zamilují.

Aby bylo…

…do čeho dát Jůlinku, Míšu a Bramboráka

Nejoblíbenější miláčci na hraní přece potřebují svoje místo. Navíc, do takových krásných bedýnek je vaše děti ani nemusí dlouho přemlouvat. A mají tak raz dva uklizeno.

2 1

…kde se učit

Jezevci, lišky, jeleni a srnky  – ti všichni můžou vašemu prckovi pomoct při domácích úkolech. Nemluvě o veverkách, sýkorkách a malých divokých selátkách. Děti si tak taky vyzkouší, jak se kdysi sedělo v lavicích nám. Jó, kdyby byly tenkrát všechny takhle krásné…

3

…na čem sedět

Není nad otáčecí židle, to je jasné, ale proč si ke stolu nepořídit něco, co má duši? Navíc jsou to židle ručně malované a vymyšlené speciálně pro děti. Židle plná letadel možná donutí i toho nejzlobivějšího raubíře, aby si konečně sedl ke stolu.

7 12

… kam se schovat při schovce

Anebo taky, kam si uklidit všechny ponožky, trička a tepláky. Co myslíte, bude se tato originální skříňka, která má i zadní kufr, vašemu dítku zamlouvat?


streetwear-essentials-1 5

… nebo kde se stát princeznou

Parádit se chce přece každá. Pořiďte jí tento krásný stolek vyráběný přesně na tyto účely. Nebo víte co, kupte si ho pro sebe a vaší Elišce, Moničce či Bětce ho někdy můžete půjčovat.

… kam skočit po celém dni hraní

Praktická patrová postel se hodí do každého dětského pokojíku. A nemusí vůbec vypadat jako všechny ostatní patrovky – tato rozzáří svou tyrkysovou barvou celý pokoj a můžeme vám zaručit, že vaše děti ji budou milovat.

streetwear-essentials

… taky na co pověsit mikinu na zítra

Které dítě se může pochlubit tím, že má svůj vlastní věšák? Uvidíte, jak budou najednou pořádní.

14 15

A kolik je hodin? No přece čas na dobrodružství.

23

Právě v pokojíčku tráví vaši malí nejvíc času – zařiďte jim to v něm tak, aby se tam cítili jako ve svém království. Začít můžete i touto lesní pohádkovou scenérií.

streetwear-essentials-2

 

Napsat komentář