Z čeho by měl Milan o Vánocích radost?

Taky byste chtěli čas od času vlézt do hlavy svému muži a surfovat na vlně jeho myšlenek? Nesnášíte, když kouká s široce otevřenýma očima do blba a na otázku „na co myslíš?“ se vám dostane jen krátké „ale na nic“? Tak my vám řekneme, na co myslí.
Ale počkejte, promyslete si to – nechcete na to jít raději tou dobrodružnější cestou a v jeho myšlenkách listovat spíše skrze jeho chování? Jen si to představte…

Muž, který ví, co chce

Právě jdete z práce, už ode dveří na něj voláte a slyšíte jen tlumené „ahój“ někde z dáli a víte, že se Milan zrovna nachází ve svém královstvíčku.
Jeho pracovna je jednoduše mužská záležitost. V té je dominantní stůl / ponk, stojící uprostřed místnosti, na němž realizuje všechny svoje nápady. Kousek dál se nachází knihovna, stojící částečně na kovových kolech, kde je vyskládaná veškerá jeho inspirace.

  

Tak kde je Milan? Sedí na jednom ze svých milovaných křesel vyrobených z barelů. Z toho je vyroben i stůl, na kterém leží vkusná dřevěná bedna na pivo. Z vašeho drahého sálá spokojenost a vy víte, že rozhodně není falšovaná.

A co chlap sportovec?

Takový, který si rád vyrazí například zajezdit na kole. Vždy když přijde domů, pověsí si kolo na praktický držák, takže vám kolo nikde nepřekáží. 

Jeho zapálení pro věc je patrné i z bytových doplňků, které můžou být dokonce velmi vkusné – jako například trofej z cyklo držáku na pití.

 

Nebo snad pan osudový?

Je ráno, zrovna se rozpršelo a Milan právě vstává ze své masivní postele vyrobené ze starého truhlářského stolu. Vy se jen dál válíte v peřinách, protože se vám ho podařilo přemluvit, aby vám do postele připravil snídani. Není to tak dávno, co jste se rozhodla, že zrovna tohle je ta postel, ve které chcete s tímto chlápkem strávit zbytek života.

Citlivý milovník padlých stromů

Harmonie a klid je tam, kde je dřevo. Obzvlášť, když hoří v krbu poté, co ho váš milý zrovna donesl z obřího kovaného koše.

  


Máte doma opravdového milovníka dřeva? Bude mu velmi slušet smrkové křeslo, na kterém není ani kousíček polstrování. A pokud je to na vás příliš, pořiďte mu na počest všeho dřeva světa krásnou decentní lampu z tmavého dubu nebo plát kmene s autorskou originální výšivkou.

Nebo dřevěný rám, do kterého si může dát fotku něčeho, co má rád – takže třeba vás.

  

Chlapi prý potřebují svůj vlastní prostor, ve kterém musí cítit jak vás, tak vlastní kousek sebe. Udělejte mu na Vánoce radost něčím, co bude jen jeho. Uvidíte, že se vám to vrátí.

Napsat komentář