Furnitiér

Zdravím všechny kreativce, nakupující i prodávající.

Od r.2013 se nejvíce věnuji vlastním návrhům a realizaci výrobků z betonu. Vyrobit samotný produkt nebývá většinou (alespoň pro mě) nic moc složitého, ovšem přijít na nejlepší možnou technologii je docela oříšek. Nyní už jsem se dopracovala ke kvalitním výrobkům a to vlastně díky několika zcela náhodným setkáním. Používám skvělé formy jak ze silikonu, plastu, ale většinu forem si dělám sama.

Objemné výrobky u mě moc často nenajdete. Ateliér mám doma a to ve 3 patře domu bez výtahu, takže jistě pochopíte, že mi stačí vynášet pytle s betonem :) ale do budoucna se to možná změní.

Většinu produktů mám po jednom kusu, nebo jedné sadě. Pokud budete mít zájem o více kusů než uvádím, nepište mi zprávu a domluvíme se. Dávám mé kreativitě prostor a tak vyrábím většinou od každého výrobku jen jeden a pak musím realizovat další a další který je zatím jen na papíře.

Pokud se Vám zalíbí produkt, který je již prodaný, napište mi zprávu. Formy si většinou nechávám a tak mohu Vámi vybraný produkt vyrobit znovu.

Všem přeji úspěšný život ve Vašem kreativním světě. Ať se daří :)