Legendární Halabala křesílko v novém kabátku :)

Dlouho, moc dlouho jsem po něm toužila, a pak přišla možnost ho odkoupit a já neváhala, byl správný čas. Na poslední fotce stav když jsem ho přivezla domů - štěňatům se moc líbilo tak jsem ho musela rychle schovat :).

Už dávno jsem měla vymyšlenou kombinaci látky i barvy dřeva, a myslím že se povedlo.

Křesílko bylo v hodně dobrém stavu, pouze jsem mu poopravila péra, překvapením bylo, že se péra nevázala tak jako u klasických křesel, ale zespod (nebo jsme s mužem lepší způsob nevymysleli :) ). Nohy-opěrky obroušeny, namořeny, nalakovány polomatným lakem. Část výplní mohla zůstat původní, neboť křesílko nebylo moc používáno, pouze jsem je vyčistila. Zbylé rozpadlé výplně jsem nahradila novými, a přišla krásná potahová látka. Vyhrála jsem si s lemy okolo křesílka, nebylo to zas tak jednoduché jako u minulých halabalovských křesel neboť látka je dost hrubá.

Křesílko je celkově měkké a velmi pohodlné. Mít dostavený domeček tak ho asi nedám, ale moc si přeji aby dělalo radost někomu jinému, kdo si v něm bude číst knížku nebo dá třeba skleničku vína a bude koukat na skvělý film :)

CENA: 20000 Kč + poštovné 500 Kč

DALŠÍ KOUSKY FURNITIÉRA